MENU
Jesteś tutaj: Kontakt

Kontakt

Wydawnictwo Ilion

ul. Słowackiego 1
43-600 Jaworzno

tel: 694 240 725

Napisz przez formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, którym jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Jamrozik z siedzibą w Jaworznie, w celu kontaktu telefonicznego, mailowego oraz do przesyłania treści marketingowych na adres mailowy wskazany powyżej w formularzu kontaktowym.

Informujemy, że wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości mailowej (z adresu, którego zgoda dotyczy) na adres mailowy Administratora, tj.: wydawnictwo@ilion.pl . Jednocześnie informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani oraz że Państwa dane osobowe nie będą przekazywane poza EOG, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

O nas

Ilion to wydawnictwo oferujące Państwu publikacje prawnicze przygotowywane przez praktykujących pełnomocników procesowych.

Flagowymi projektami wydawnictwa są publikacje skierowane do aplikantów adwokackich i radcowskich. Kolejne części książek Egzamin adwokacki i radcowski obejmują opracowanie kluczowych zagadnień z bloku cywilnego i karnego, mogących pojawić się na przeprowadzanych każdego roku przez Ministerstwo Sprawiedliwości, adwokackich i radcowskich egzaminach zawodowych.