MENU
Jesteś tutaj: Dostawa

Dostawa

16,99 zł

za pobraniem 21,99 zł

Kurier

Paczkę dostarcza kurier najczęściej w kolejnym dniu roboczym po nadaniu. Kurierzy zwykle telefonują, by ustalić szczegółowy termin doręczenia. Wybór firmy kurierskiej pozostaje w gestii znak.com.pl, a naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najszybszej wysyłki. Firma kurierska dostarcza paczki zazwyczaj w godzinach od 9.00 do 17.00.

9,99 zł

za pobraniem 14,99 zł

Odbierz w kiosku RUCHu

Odbierz paczkę w jednym z 2500 kiosków sieci RUCH. Paczka trafi do wybranego przez Ciebie kiosku w ciągu dwóch dni roboczych. O możliwości odbioru paczki zostaniesz poinformowany SMSem. Uwaga: Celem poprawnej realizacji zamówienia zadbaj by numer telefonu wpisać poprawnie.

13,99 zł

za pobraniem 18,99 zł

Odbierz w Paczkomacie

Odbierz w jednym z Paczkomatów InPost. Przesyłka trafia do Paczkomatu zazwyczaj następnego dnia po nadaniu.

O nas

Ilion to wydawnictwo oferujące Państwu publikacje prawnicze przygotowywane przez praktykujących pełnomocników procesowych.

Flagowymi projektami wydawnictwa są publikacje skierowane do aplikantów adwokackich i radcowskich. Kolejne części książek Egzamin adwokacki i radcowski obejmują opracowanie kluczowych zagadnień z bloku cywilnego i karnego, mogących pojawić się na przeprowadzanych każdego roku przez Ministerstwo Sprawiedliwości, adwokackich i radcowskich egzaminach zawodowych.